Ubezpieczenia dla kierowców

Z nami wybierzesz odpowiednie dla siebie ubezpieczenie komunikacyjne. Porównasz ceny i zakresy ubezpieczenia w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych. Sprawimy, że zakupisz polisę w poczuciu, że to najlepsza polisa dla Ciebie!

 

Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę, że ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla wszystkich samochodów zarejestrowanych w Polsce. Jednakże warto rozważyć także zakup innych ubezpieczeń komunikacyjnych, które pozwolą nam zabezpieczyć się przed kradzieżą samochodu lub wystąpieniu różnorodnych zdarzeń losowych.

 

Ubezpieczenia komunikacyjne na Śląsku

W ramach pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych możemy zaoferować:

  • ubezpieczenie OC - obowiązkowe ubezpieczenie, które chroni kierowcę od finansowych konsekwencji, które pojawiają się w przypadku wyrządzenia szkody osobom trzecim lub mieniu.
  • ubezpieczenie AC - Autocasco chroni właściciela samochodu w przypadku wystąpienia uszkodzeń, zniszczeń lub kradzieży samochodu. Jest to ubezpieczenie dobrowolne i zapewnia ochronę zarówno w przypadku działania zdarzeń losowych, jak i szkód powstałych z winy samego właściciela pojazdu.
  • ubezpieczenie Assistance - ubezpieczenie dobrowolne, w ramach którego udzielana jest pomoc kierowcy i pasażerom w sytuacji wypadku czy awarii pojazdu na trasie.
  • ubezpieczenie NNW - jest to nieobowiązkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów, znajdujących się w pojeździe, w przypadku wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci.
  • ubezpieczenie szyb - jak sama nazwa wskazuje, w ramach ubezpieczenia można pokryć koszty wymiany lub naprawy szyby przedniej, jak i tylnej oraz bocznych.
  • ochrona prawna - dobrowolne ubezpieczenie, które umożliwia pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem sporów prawnych w sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi.

 

Szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych pozwala na łatwe dopasowanie oferty do potrzeb naszych Klientów. Możemy zaoferować ubezpieczenia ze zniżką za bezwypadkową jazdę lub atrakcyjne polisy dla kierowców, którzy spowodowali wypadki w ruchu drogowym.

 

Ubezpieczenie komunikacyjne umożliwia zniesienie naszych bezpośrednich udziałów w spłacie za wyrządzone szkody. Zakup ubezpieczenia komunikacyjnego pozwoli Ci zabezpieczyć się na wypadek kradzieży lub wystąpienia zdarzeń losowych.

 

Jeżeli chcesz uzyskać atrakcyjne warunki ubezpieczenia komunikacyjnego (zarówno ubezpieczenia obowiązkowego, jak i dobrowolnego) zapraszamy do skorzystania z usług Kredi24.pl. Przygotujemy ofertę, która będzie uwzględniała Twojej preferencje w zakresie wysokości składki oraz zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Skorzystaj  fachowych porad doradców ubezpieczeniowych, którzy wskażą najistotniejsze kwestie wynikające z podpisania umowy ubezpieczeniowej.

 

 

Copyrights © 2021 Kredi24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: icube.pl