Ubezpieczenia dla grup na Śląsku

Chcesz zadbać o swoich pracowników? Skorzystaj z ubezpieczenia grupowego. To zwiększy prestiż Twojej firmy, a Twoim pracownikom da poczucie bezpieczeństwa.

 

Ubezpieczenie grupowe to doskonała forma pozafinansowego wynagradzania pracowników. Firmy oferujące swoim pracownikom ubezpieczenie grupowe zapewniają im większe bezpieczeństwo finansowe.

 

Zalety ubezpieczenia grupowego

Jedną z głównych zalet ubezpieczenia grupowego jest niższy koszt, w porównaniu do polis indywidualnych. Przy zawieraniu polisy grupowej możemy oczekiwać niższej składki, przy bardzo atrakcyjnym zakresie umowy ubezpieczeniowej. Aby zawrzeć ubezpieczenie grupowe nie jest wymagana duża liczba pracowników. W zależności od warunków poszczególnych ubezpieczycieli, mogą to być już dwie osoby zatrudnione u jednego przedsiębiorcy na podstawie odpowiedniej umowy cywilno-prawnej.

 

Pomimo grupowego charakteru ubezpieczenia, każdy pracodawca może liczyć na indywidualne podejście w zakresie przygotowania umowy ubezpieczeniowej. Oznacza to, że może on odpowiednio dopasować zakres ubezpieczenia oraz wysokość składek do oczekiwań swoich pracowników.

 

Ubezpieczenie grupowe to doskonałe rozwiązanie dla starszych pracowników lub tych, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi. Podczas zawierania ubezpieczenia grupowego najczęściej nie jest wymagane wypełnienie ankiety medycznej przez osoby, które chcą skorzystać z pakietu. Dzięki temu ochroną mogą zostać objęte osoby, które miałyby problem, aby uzyskać równie atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej zawierając umowę indywidualną.

 

Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę może być traktowane jako koszt uzyskania przychodu. Ponadto w przypadku śmierci pracownika ubezpieczonego na życie, pracodawca nie ma obowiązku wypłacenia odprawy pośmiertnej.

 

Szukasz odpowiedniej oferty ubezpieczenia grupowego na Śląsku? Skontaktuj się z naszym doradcą - wskażemy Ci najlepsze rozwiązanie.

 

 

Copyrights © 2021 Kredi24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: icube.pl