Atrakcyjne rozwiązania finansowe dla firm

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w doradztwie finansowym oraz bliskiej współpracy z wiodącymi bankami, dostarczamy kompleksową ofertę usług finansowych dla biznesu. Naszym Klientom zapewniamy szeroki dostęp do rozwiązań kredytowych pomagających sfinansować różnego rodzaju potrzeby - od poprawy płynności finansowej po duże inwestycje deweloperskie.

 

Firmowe kredyty i pożyczki na Śląsku

Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania z następujących form kredytowania:

  • Kredyt gotówkowy - wybierany przez firmy, które chciałyby utrzymać płynność finansową. Ten rodzaj kredytu nie wymaga spełnienia skomplikowanych formalności, dlatego też jest to bardzo szybki i prosty sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki.
  • Kredyt inwestycyjny - jeżeli chcesz zapewnić swojej firmie rozwój, nie raz będziesz stawał przed koniecznością podejmowania dużych inwestycji. Korzystając z kredytu inwestycyjnego będziesz mógł dokonać zakupu środków trwałych, czy też zainwestować w zasoby ludzkie. Kredyt inwestycyjny pozwala na sfinansowanie złożonych inwestycji o długim okresie spłaty.
  • Kredyt obrotowy - jest to rodzaj kredytu, który umożliwia sfinansowanie zakupu towarów, surowców i materiałów do produkcji. Termin spłaty kredytu obrotowego najczęściej wyznaczany jest na okres do jednego roku.

Zewnętrzne źródła finansowania umożliwiają optymalizację wyniku finansowego firmy. Dzięki dodatkowym środkom pochodzącym z kredytu, firma może skorzystać z efektu dźwigni finansowej, która pozwala na przeprowadzenie inwestycji, na które firmę nie byłoby stać, bez zaangażowania zewnętrznych źródeł finansowych.

 

Kredyt dla firm w Kredi24

Przedsiębiorcy o dobrej historii kredytowej mogą liczyć na szczególnie atrakcyjne warunki kredytowania. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty kredytów dla firm. Oferujemy dogodne warunki spłaty oraz atrakcyjne warunki kredytu. Wszystkim przedsiębiorcom zapewniamy duże możliwości negocjacyjne w zakresie ustalenia formy spłaty, dzięki temu z możemy odpowiednio dostosować formę kredytu do oczekiwań naszych Klientów.

 

 

Copyrights © 2021 Kredi24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: icube.pl