Kredyty

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zdobyć potrzebne środki finansowe. Posiadamy szeroką ofertę kredytów, które adresowane są do odbiorców o różnych potrzebach. Niezależnie od tego czy potrzebujesz pieniądze na cele prywatne, czy też na rozwój swojego biznesu, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Działamy z myślą o naszych Klientach. Niech chcemy stawiać zbędnych przeszkód w drodze do uzyskania potrzebnych pieniędzy. Skontaktuj się z naszym specjalistą, który doradzi Ci, jaki kredyt będzie optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy

Weź kredyt na dowolny cel. U nas otrzymasz nawet do 200 tys. zł z okresem spłaty do 12 lat. Przygotujemy ofertę kredytową zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

Obniż ratę spłacanych kredytów, dzięki konsolidacji posiadanych kredytów. Zapewnij sobie wygodę, bezpieczeństwo finansowe i niższą składkę.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny

Porównamy dla Ciebie kredyty mieszkaniowe aż z 20 banków. U nas wybierzesz najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego.

Kredyt dla firm

Kredyt dla firm

Zapewniamy szybko dostępne kredyty gotówkowe, inwestycyjne oraz kredyty obrotowe, dzięki którym zapewnisz swojej firmie stabilny rozwój i pewną przyszłość.

Faktoring

Faktoring

Zmniejsz ryzyko związane ze sprzedażą i odzyskaniem należności od kontrahentów. Faktoring to usługa dla każdego przedsiębiorcy, który dba o płynność finansową biznesu.

Leasing

Leasing

Wybierz bezpieczny i atrakcyjny finansowo sposób finansowania inwestycji. Zwiększ potencjał swojej firmy ograniczając zaangażowanie własnego kapitału do minimum.

Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa

Weź szybki kredyt bez zbędnych formalności. U nas dostaniesz gotówkę do ręki. Zapewniamy dogodne warunki spłaty.

Copyrights © 2021 Kredi24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: icube.pl